KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15803039
nr 1580 3039
Leif Kander
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 98, "vårbjörkar". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52 cm
Leif Kander, född 1939, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:56:02
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr